054-8836087

ניקוי חזיתות מבנים

חזיתות מבנים נוטות לספוח לכלוך אשר משחיר את המבנה וגורם לו למראה ישן ומוזנח. הלכלוך אשר מצטבר על חזית הבניין מורכב מעשן ופיח , ירוקת ועובש כתוצאה מרטיבות וכן לשלשת ציפורים. במרבית המקרים צביעה או חיפוי מחדש של חזית או מעטפת הבניין אינם באים בחשבון בשל העלויות הגבוהות או בשל הפעולות התפעוליות הכרוכות בכך(לא כולנו רוצים לגור שוב באתר בנייה עם פיגומים וחומרי בנייה מסביב). פתרון יעיל מהיר וחסכוני לחידוש חזית הבניין הינו תהליך של ניקוי חזית הבניין בלחץ גבוה. תהליך זה מבוצע על ידנו בשנים האחרונות הן עבור בנייני מגורים, בנייני משרדים, קניונים, מבני תעשיה ובתים פרטיים.
תהליך הניקוי מבוצע באמצעות מכונת שטיפה בלחץ מים גבוה ובתאם לצורך גם בשילוב של לחץ מים חמים. פעולות הניקוי מבוצעת באמצעות צוות עובדים אשר מוסמך לעבודה בגובה כולל שימוש במנופים , במות הרמה או סנפלינג בעת הצורך. הידע והניסיון שלנו מבטיחים את ניקיון המשטח בצורה הטובה ביותר ומבלי לפגוע בו.
חברת שילת מערכות ניקוי בע”מ מתמחה בניקוי בלחץ גבוה בכלל וניקוי חזיתות בלחץ גבוה בפרט. אנו מטפלים בכל סוגי הלכלוך כולל גרפיטי ,לשלשת ציפורים, , כתמי שמן, כתמי חלודה, אבנית, תפרחת אבן, ירוקת, פיח, עובש ועוד.
אנו מספקים מענה לכל סוגי המשטחים והחיפויים ביניהם אבן טבעית, בטון, אבן ירושלמית גרנוליט ועוד.

אנא צרו עימי קשר

02-5777951

נחל פרת 115 עלמון

rotem25shilat@gmail.com