054-8836087

שטיפה בלחץ מים

שטיפה בלחץ מים הוא פתרון יעיל ואיכותי אשר מאפשר הסרת לכלוך קשה מכל סוג בעלות נמוכה.
ניקוי באמצעות לחץ מים חודר למשטח בצורה נקודתית ומנתק את הלכלוך מהמשטח. לחץ המים ניתן לוויסות (מ 150 באר ועד ל 3,330 באר) ובהתאם לכך מסוגל להסיר בצורה בטוחה ויעילה כמעט את כל סוגי הלכלוך.
שטיפה בלחץ מים גבוה מתאים במיוחד כאשר יש צורך לנקות משטחים מחוספסים אשר מכוסים בלכלוך כגון שומן, דבקים או לחלופין משטחים שהלכלוך הצטבר בהם לאורך זמן. במקרים בהם המשטח אינו חלק ישנו קושי להסיר את הלכלוך שנדבק בין החריצים ולכן נשמש במכונת שטיפה בלחץ מים גבוה אשר תאפשר חדירה של המים אל החריצים לצורך ניתוק הלכלוך מהמשטח. שטיפה בלחץ מים מתאימה לצורך ניקוי של רצפות שומניות , לשלשת יונים, עובש, פיח שהתקשה , חלודה, מסטיקים ועוד.
בניגוד לדעה הרווחת שטיפה בלחץ מאפשרת חסכון במים ושפכים שכן היא עוצמתית יותר ועל כן מבוצעת במהירות רבה יותר מאשר שטיפה בלחץ מים נמוך.

שטיפה בלחץ מים חמים

במקומות בהם יש לכלוך קשה ובעיקר שומני יש צורך בניקוי בלחץ מים חמים על מנת לקבל תוצאה יעילה יותר ובזמן קצר יותר. המים החמים מרככים את הלכלוך ומאפשרים ללחץ המים להסירו ביתר קלות. דוגמא קלאסית לניקוי בלחץ מים חמים הינה רצפה של מוסכים אשר ספוגה בשמן , פיח ושבבים וכן חניונים אשר ניזוקו מנזילות שמן. במקרים כאלו הניקוי הראשוני יבוצע באמצעות מערכת לשטיפה בלחץ ולאחר מכן תבוצע תחזוקה לשמירת הניקיון באמצעות שוטפת ריצפה.

ניקיון במים חמים מצריך ידע מקצועי ועבודה בטיחותית, לרשות לקוחותינו  עומדים צוות עובדים מנוסה וציוד חדשני ומקצועי המותאם לכל עבודת ניקיון.

אנא צרו עימי קשר

02-5777951

נחל פרת 115 עלמון

rotem25shilat@gmail.com